Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

 

Helsingin Eläkeläisjärjestöt HEJ ry

HEJ ei pidä luetteloa jäsenjärjestöjensä jäsenistä eikä lähetä tiedotteitaan jäsenjärjestöjensä jäsenille vaan ainoastaan jäsenjärjestöille.
HEJn ensisijainen tiedoituskanava ulkopuolisille on HEJn internetsivusto.
Jäsenjärjestöjen jäsenille tiedotuskanavina toimivat jäsenjärjestöt ja HEJn internetsivusto.

 

HEJ hallitus 2019-2020


Pj Veli Hynninen 050 384 9074 veli.j.hynninen@gmail.com

Vpj Mirja Arajärvi  040 576 8733  mirja.arajarvi@welho.com 

 

Eläkeliiton Helsingin piiri ry

Kaija Hartikainen  050 5203 397  kaija.har@gmail.com

Heljä Balmer 040 503 9366 helja.balmer@gmail.com

Eläkeläisten Helsingin aluejärjestö ry

Sirkka Kuivala  040 561 9494  sirkka.kuivala@gmail.com  

Eläkkeensaajien Keskusliiton Helsingin piiri ry

Raija Hukkamäki 0400 416 322 raija.hukkamaki@gmail.com

Markku Palmu 050 500 2255  palmum@hotmail.com 

Helsingin kansallinen senioripiiri ry

Kalevi Muona  040  516  0004  kalevi.muona@suomiforum.com

Olavi Nieminen 0400 788 655 olavi.j.nieminen@gmail.com

Helsingin Kristilliset Eläkeläiset ry

Eila Hörkkö  050 911 4886   eila.horkko@kolumbus.fi

Helsingin kunnalliset eläkeläiset ry

Liisa Hangonmäki  0400 413 035  liisa.hangonmaki@gmail.com

Simo-Pekka Hämäläinen  simopekka11@luukku.com 

Helsingin senioriopettajat ry

Iiri Heinilä  050 531 0633  iiri.heinila@mybusiness.fi

Martti Mäntymaa  mantymaamartti@gmail.com

Samrådet i SPF Helsingfors

Elli Ervelä-Myreen 0500 602 012 eilimyreen@gmail.com

Carita Kontkanen 0400 452 039 carkontk@welho.com


 

HEJ:n pankkiyhteys: FI82 5722 4120 2674 87

HEJ:n yhteisötunnus: 1959277-1

Sihteeri  Heljä Balmer 040 503 9366  helja.balmer@gmail.com (ehdotus)

Taloudenhoitaja Kirsi Ervola  050 598 6014  kirsi@ervola.fi  

Tiedottaja Pertti Pohjola  0500 415 716 pipohjola@gmail.com  (ehdotus)

©2019 HEJn kotisivut - suntuubi.com