Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

 

Helsingin Eläkeläisjärjestöt HEJ ry

HEJ ei pidä luetteloa jäsenjärjestöjensä jäsenistä eikä lähetä tiedotteitaan jäsenjärjestöjensä jäsenille vaan ainoastaan jäsenjärjestöille.
HEJn ensisijainen tiedoituskanava ulkopuolisille on HEJn internetsivusto.
Jäsenjärjestöjen jäsenille tiedotuskanavina toimivat jäsenjärjestöt ja HEJn internetsivusto.

 

HEJ hallitus 2017-2018


Pj Pekka Airaksinen 040 511 1189 pekka.air@gmail.com

Vpj Veli Hynninen 050 384 9074 veli.j.hynninen@gmail.com

 

Eläkeliiton Helsingin piiri ry

Kaija Hartikainen  050 523 397  kaija.har@gmail.com

Heljä Balmer 040 503 9366 helja.balmer@gmail.com

Eläkeläisten Helsingin aluejärjestö ry

Mirja Arajärvi  040 576 8733  mirja.arajarvi@welho.com 

Sirkka Kuivala  040 561 9494  sirkka.kuivala@gmail.com  

Eläkkeensaajien Keskusliiton Helsingin piiri ry

Raija Hukkamäki 0400 416 322 raija.hukkamaki@gmail.com

Pertti Hyvärinen   050 371 4409  pertti@perttihyvarinen.fi

Helsingin kansallinen senioripiiri ry

Kalevi Muona  040  516  0004  kalevi.muona@suomiforum.com

Olavi Nieminen 0400 788 655 olavi.j.nieminen@gmail.com

Helsingin Kristilliset Eläkeläiset ry

Pekka Heinäharju 400 573 868 pekka.heinaharju@gmail.com

Eila Hörkkö  050 911 4886   eila.horkko@kolumbus.fi

Helsingin kunnalliset eläkeläiset ry

Liisa Hangonmäki  0400 413 035  liisa.hangonmaki@gmail.com

Aulis Laakso 0400 540 641 aulis.laakso@elisanet.fi

Helsingin Ruskayhdistys ry

Ulla-Maija Hanste  044 9743 611  umsandroos@gmail.com

Oili Hirvonen 0400 772 455 oili.hirvonen@windowslive.com

Helsingin senioriopettajat ry

Airi Pöyhönen 040 051 6521 airi.poyhonen@luukku.com

Martti Mäntymaa  050 407 9889  mantymaamartti@gmail.com

Samrådet i SPF Helsingfors

Elli Ervelä-Myreen 0500 602 012 eilimyreen@gmail.com

Carita Kontkanen 0400 452 039 carkontk@welho.com


Kunniapuheenjohtaja Pentti Helo 09 349 7402

HEJ:n pankkiyhteys: FI82 5722 4120 2674 87

HEJ:n yhteisötunnus: 1959277-1

Sihteeri  Mirja Arajärvi  040 576 8733  mirja.arajarvi@welho.com

Taloudenhoitaja Kirsi Ervola  050 598 6014  kirsi@ervola.fi  

Tiedottaja Pertti Pohjola  0500 415 716  pipohjola@gmail.com

 

 

©2018 HEJn kotisivut - suntuubi.com